محل تبلیغات شما

امسال سیزده بدر به هیچ عنوان نباید از خانه خارج شویم و با ماندن در منزل باید با ویروس کشنده کرونا مقابله کنیم.

ویروس کرونا؛ به چه دلیلی امسال سیزده بدرد در خانه بمانیم؟

به گزارش خبرنگار  حوزه کلینیک گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، آنطور که از اوضاع و احوال بر می‌آید و مهمان ناخوانده ای که سراسر کره زمین را به تسخیر در آورده است، امسال سیزده بدر به هیچ عنوان نباید از خانه خارج شویم، اما بعضی‌ها با تصور غلط می‌گویند «ما به طبیعت می‌رویم و دستان خود را می‌شوییم، ماسک می‌زنیم و اصول بهداشتی را رعایت می‌کنیم» اما در واقع چنین تصوری وجود ندارد و مطمئن باشید اگر از خانه بیرون روید تمام وسایلی که با خود به بیرون می‌برید حتما آلوده خواهند شد و با رفتن به سرویس‌های بهداشتی که در بیرون قرار دارند حتما ویروس در کمین تان خواهد نشست.

بعضی‌ها تصور می‌کنند که با پهن کردن زیرانداز دیگر به ویروس آلوده نخواهند شد، ولی تمام سطوحی که در اطراف شما قرار دارند حتما آلوده هستند و ممکن است به این ویروس مبتلا شوید؛ بنابراین عاقلانه‌ترین کار ماندن در منزل است.


بیشتر بخوانید: فرضیه ترور بیولوژیکی با کرونا منتفی نیست/ آمریکایی‌ها برای ایرانیان اشک تمساح می‌ریزند


سازمان بهداشت جهانی طی اطلاعیه‌ای اعلام کرده است که بهترین و مناسب‌ترین کار برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ماندن در منزل و رعایت اصول بهداشتی است؛ بنابراین بیایید با ماندن در منزل با این ویروس کرونا و کشنده مقابله کنیم و قاتل جان یک دیگر نباشیم.


بیشتر بخوانید: طرح فاصله گذاری اجتماعی تأخیر نداشت/ رئیس قوه قضايیه رویکرد ویژه‌ای در مبارزه با فساد دارد


سیزده بدرد امسال همانند سال‌های گذشته نیست  و اکنون زمان مناسبی برای خروج از منزل محسوب نمی‌شود؛ چرا که اگر شما فردی سالم باشید با رفتن به بیرون  ممکن است از افراد ساکن در آنجا یا وسایلی که در محیط پیرامون قرار دارند کرونا بگیرید و در صورتی هم که فردی ناقل باشید حتما ویروس را به دیگران منتقل خواهید کرد؛ پس با مشارکت همگانی در منزل بمانیم تا برای همیشه با ویروس خطرناک کرونا خداحافظی کنیم و در انتظار آینده‌ای آرام باشیم و با خودخواهی با جان هزاران نفر انسان بازی نکنیم.

انتهای پیام/


طاقت بیار

گردنبند طلا 18 عیار زنانه کابوک طرح سحر فری کد C0209

دستبند طلا 18 عیار اقلیمه کد DT249

دستبند طلا 18 عیار گیرا گالری مدل 3276

ویروس ,منزل ,کرونا ,امسال ,خانه ,سیزده ,در منزل ,سیزده بدر ,امسال سیزده ,ماندن در ,که در ,دلیلی امسال سیزده

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی
fattphobeli free pc tips and dl بیمه پاسارگاد شرق تهران_پیروزی Amy's game در دست تعمیر ... tumaconlu moeen01 مهندس 360 | وبسایت مهندسی الکترونیک و کامپیوتر tsafir مبلمان اداري يکتا